Nå lanseres et nytt, spennende byggeprosjekt på Budor. De neste årene vil Løiten Almenning og Petter Johnsrud Invest AS gjennom selskapet Kildetunet bygge ut og selge 90 leiligheter på Budor.

Utbyggerne har falt ned på prosjektnavnet Eirvang. Eir er norrønt og betyr ro. Eirvang ligger inntil hytteområdet i Svaenlia, med skiløypenettet rett forbi. Leilighetene er utviklet av den anerkjente arkitekten Einar Jarmund, og leveres av Leve Leiligheter som er en del av Faun Gruppen.

På lanseringsdagen for Eirvang, lørdag 22. februar står Ivar Stuan klar til å vise deg Budor og Hedmarksvidda. Ivar har selv hytte på Budor og er en stor Budorpatriot, så her får dere den beste guide til våre fantastiske skiløyper. Som Ivar selv sier, blir dette årets høydepunkt før han drar videre til Ski VM i Trondheim.

Møt opp på Eirvang sin stand i Budor Skianlegg kl. 12.00 og bli med på en uforglemmelig tur. Turen tilpasses både tempo, lengde og teknikk, så her kan alle være med.

Les mer om Eirvang og meld interesse, på prosjektets egen nettside her